ASTERIA CLUB BELEK

33km nga aeroporti,6km nga Belegu

HOTELI:
5364 dhoma,3restorane Ala crte,
shooping qender,2 lobi bar,
salle konferencas,pishina
pool Snackbar,xhakuzi.


DHOMAT:
banjë dhe dush/WC,
tharëseflokësh,
telefon me lidhje direkte,
TV/Sat me kanale muzikore,
internet,minibar,
kasafortë,tepih, rregullator klime
dhe ball-kon.

SHËRBIMI: UAI
Mëngjesi, dreka dhe darka
Pasdite snack, kafe/çaj dhe ëmbëlsira,
supë mesnate dhe sendviç,
bufe drek edhe mbrëmjeje
pijet freskuese.


SPORT/ARGRETIMI
4 fusha tenisi,
reketë,f
utboll të vogël,
bas-ketboll, volejboll,
pingpong, surfim,kanu,
anije me pedale,
qendër fitnesi,
aerobik, saunë,banjë turke.


PLAZHI
Ombrellat e detit,
shtretërit dhe peshqirët

Call Center

+41 41 512 42 42